Příslušenství k systémům

 

Jaké příslušenství nabízíme k našim systémům?

Zámky
Spolu s přístupovými systémy PATRON lze využít kterýkoli stejnosměrný elektromagnetický zámek 8-12V. Systém umožňuje i přepnutí do inverzního režimu a využití “pod napětím průchozích” zámků nebo elektromagnetů.
Standardně k přístupovým systémům nabízíme elektromagnetické otvírače Effeff a samozamykací elektromechanické zámky Bera, nadstandardní variantou jsou pak zámky IV. bezpečnostní třídy ABLOY.
 
Otvírač Effeff E-line
Otvírač Effeff E-line
Elektromagnetické otvírače Effeff jsou montovány do dveřní zárubně, tak aby blokovaly střelku zámku. Po příjmu elektrického impulsu z přístupového systému dojde k uvolnění západky otvírače, dveře je možné otevřít. Po přerušení elektrického impulsu se otvírač automaticky znovu zablokuje.
Otvírač je vybaven nastavitelnou západkou a je dodáván v několika provedeních pro různé šířky zárubně.

Pevnost proti vylomení: 3 500 N (356kg)
Rozsah pracovních teplot: -15°C až +40°C
 

Samozamykací zámek BERA E
Kování pro zámek BERA E, provedení klika-klikaZámek BERA-ESamozamykací zámek BERA je určen pro objekty s vyšším požadovaným stupněm zabezpečení. Při uzavření dveří se zámek automaticky dvoubodově uzamyká – zablokováním střelky zámku a vysunutím závory “na dva západy”. Zámek je vybaven kováním klika-klika. Vnitřní klika je vybavena funkcí PANIK a dveře lze jejím stiskem kdykoli otevřít. Z venkovní strany je klika pohyblivá, ale bez možnosti odblokování zámku k otevření dveří. Po příjmu elektrického impulsu z přístupového systému je venkovní klika odblokována a jejím stiskem lze dveře otevřít.

Napájecí napětí: 12V/ DC
III. třída bezpečnosti
 

Zámek ABLOY EL460Zámek ABLOY EL460
Samozamykací zámek ABLOY je určen pro objekty s nejvyšším požadovaným stupněm zabezpečení. Při uzavření dveří se zámek automaticky dvoubodově uzamyká – zablokováním střelky zámku a vysunutím závory “na dva západy”. Zámek je vybaven kováním klika-klika. Vnitřní klika je vybavena funkcí PANIK a dveře lze jejím stiskem kdykoli otevřít. Z venkovní strany je klika pohyblivá, ale bez možnosti odblokování zámku k otevření dveří. Po příjmu elektrického impulsu z přístupového systému je venkovní klika odblokována a jejím stiskem lze dveře otevřít. Zámek lze nastavit i reverzně, tj. bez napětí je průchozí, pod napětím blokován.

Napájecí napětí: 12V/ DC
IV. třída bezpečnosti

 

Zvonková tablaTablo ADI Fermax New City Line
 
Tablo 2N Helios
Pro instalaci přístupového systému v bytových domech a kancelářích lze využít čtecích terminálů zabudovaných do zvonkových tabel. Ve většině provedení je čtecí terminál zabudován v rozšiřujícím modulu zvonkového tabla, proto je možné například snadno rozšířit stávající zvonková tabla o funkci přístupového systému bez nutnosti instalovat další zařízení do blízkosti dveří.

V případě, že ještě zvonkové tablo nemáte, nebo máte staré, které chcete vyměnit za nové, je možné u nás zakoupit zvonkové tablo s již zabudovanou čtečkou.

 

Mám zájem o více informací

  Napište nám prosím svůj dotaz, rádi se Vám obratem ozveme!

  Jméno a příjmení: (*)

  E-mail: (*)

  Telefon:

  Vaše zpráva: (*)

  Kde jste se o nás dozvěděli?

  * hvězdičkou označená pole jsou povinná