Reference

Na této stránce naleznete výběr z referenčních instalací systému PATRON-PRO.

V případě zájmu o prohlídku některého z referenčních míst nás prosím kontaktujte a dodáme Vám přesnou adresu nebo se pokusíme domluvit schůzku se správcem objektu.

Panelový dům, Praha 4 – Krč
Nejtypičtější instalací v Praze je instalace přístupového systému na vstupní dveře do panelového domu. Jednu takovou dodávku jsme realizovali například v roce 2013 v Praze 4.

Novostavba, Praha 10 – Uhříněves
V roce 2015 jsme provedli instalaci systému PATRON-PRO na novostavbě z roku 2008 v Praze Uhříněvsi. Cílem instalace přístupového systému bylo zamezení vstupu osob, které již neměly oprávnění do domu vstupovat.

Činžovní dům, Praha 3 – Žižkov
V roce 2015 jsme provedli montáž systému PATRON-PRO v činžovním domě na pražském Žižkově. Šlo o dům čerstvě převedený městskou částí na SVJ, které začalo s opravami a mezi prvními přišlo na řadu zabezpečení vchodů a sklepu.

Rodinný dům, Praha 6 – Ruzyně
Jednou z prvních instalací NFC vstupního systému PATRON-PRO, tehdy ještě v jeho první verzi ovládané pomocí telefonů NOKIA, byl nově rekonstruovaný rodinný dům na Praze 6.

Historický činžovní dům, Praha 3
V bytovém domě z 19. století bylo třeba řešit zabezpečení dvou vchodů do domu pro zamezení vstupu nežádoucím osobám. Specifikem tohoto domu jsou 4m vysoké vchodové dveře, které bylo třeba osadit dostatečně dimenzovaným zavíracím systémem a odpovídajícím zámkem.

Administrativní budova, Trutnov
Přístupový systém PATRON-PRO je instalován na vchodových dveřích do budovy. Přiložením karty ke snímači dochází k otevření dvou za sebou umístěných automatických posuvných dveří. Jedná se o řešení pro vstup do budovy, odchod z budovy je řešen pomocí fotobuňky.

Činžovní dům, Praha 4
V tomto domě bylo třeba vybavit původní dveře vstupním systémem PATRON-PRO, tak aby nebyla narušena funkce stávajícího systému domácího vrátného a byl zachován původní elektromagnetický zámek.

Kancelářské prostory, Praha 7
Na této instalaci se jednalo o zabezpečení vstupu do kancelářských prostor společnosti. Systém byl instalován za účelem zabezpečení kanceláří a náhrady za klíče pro vstup zaměstnanců. Pro zajištění bezpečnosti byly využity elektromechanické zámky BERA.

Mám zájem o více informací

  Napište nám prosím svůj dotaz, rádi se Vám obratem ozveme!

  Jméno a příjmení: (*)

  E-mail: (*)

  Telefon:

  Vaše zpráva: (*)

  Kde jste se o nás dozvěděli?

  * hvězdičkou označená pole jsou povinná